Відгуки про компанію ADEKO
- Иван В.
- Коментар продавця
Дуже дякуємо за відгук, працюємо для Вас))
- Коментар продавця
- Наталія П.
замовляла садові фігурки.дуже задоволена.починаючи з відповідального продавця і закінчуючи пакуванням.фігцрки реалістичні.радію їм,як дитя))) буду замовляти ще.рекомендую тим,кого це цікавить,кому це подобається.миру всім!
- Ольга Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за замовленя, чекаємо на нові))
- Коментар продавця
- Лена А.
товар приїхав цілий,як і обіцяли поклали нового гнома той що розбився того разу в дорозі,безкоштовно,велике дякую компанії
- Светлана Х.
- Марина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за замовленя, чекаємо на нові))
- Коментар продавця
- Анастасия М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Обслуговування, якість товара та ціна сподобалися. Рекомендую
- Коментар продавця
Дякуємо за замовленя, чекаємо на нові))
- Коментар продавця
- Лариса В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за замовленя, чекаємо на нові))
- Коментар продавця
- Мар'янаУгода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за замовленя, чекаємо на нові))
- Коментар продавця
- Наталія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за замовленя, чекаємо на нові))
- Коментар продавця
