Відгуки про компанію ADEKO
- Лариса В.
- Лариса В.
Рекомендую.
- Лариса В.
Все ідеально. Рекомендую.
- Лариса В.
Замовляла лебеді. Вони неймовірно гарні.
Все приїхало ,добре пакування. Рекомендую. - Назарій Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарна сова,навіть гарніше ніж на фото
- Едуард Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Лариса В.
- Валера Ж.
- Михаил Ш.
- Ольга Т.
Дуже вдячна! Посилочку отримала!Все дуже гарне,добре упаковане! Дуже дякую,що працюєте з Укр поштою ,в селах це для декого єдиний спосіб щось замовляти,Нова пошта дуже далеко та дуже дорого. Тому бажаю вам успіхів та процвітання,приємно було з вами спілкуватись . Чекаємо на перемогу,щоб займатись вихованням онуків .Обов‘язково будемо замовляти у вас новинки та рекомендувати вас друзям! Слава Україні! Ще раз дякую!
