Відгуки про компанію ADEKO
- Ирина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Яна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Стелла Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Євгенія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Світлана Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анастасія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Велике дякую цьому магазину, замовила вчора янголяток, коли дізналися, що вони для братика- полеглого Героя 🇺🇦співчували і відправили безкоштовно. Вже отримала дуже гарні❤️ще раз велике дякую, виявляється в нас ще є справжні люди
- Олена Г.
- Юлія Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, по замовленні вам телефонував менеджер з питання погано відгуку. Будь ласка будьте об'єктивні і залиште відгук на компанію перевізника, а саме ТОВ Нова пошта. А не на нас, так як наша компанія Adeko.net.ua понесла збитки із-за неякісної роботи перевізника. Дякую за розуміння
- Коментар продавця
- Ольга Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дмитро О.
