
Садова фігура Жаби на лавочці 30 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6023 жовта
470 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 310-72-67
Садова фігура Жаби на лавочці стане символом справжньої любові і ніжності. Ця унікальна статуетка виготовлена з міцного гіпсу і пофарбована в яскраві кольори, щоб оживити ваш сад і наповнити його магією романтики.
Садова фігурка зображує пару закоханих жаб, які сидять на затишній лавці, не в змозі встояти перед сильним тяжінням один до одного. Вони ніжно обіймаються і цілуються, висловлюючи свою глибоку ніжність.
Статуетка Жаби на лавці стійка до впливу погодних умов, що дозволить вам насолоджуватися її красою протягом довгого часу.
Садова фігура Жаби на лавочці створить затишний куточок, наповнений теплом і ніжністю. Крім того, ця статуетка стане ідеальним подарунком для закоханих.
Основні характеристики:
- Висота: 30 см;
- Матеріал: скульптурний гіпс;
- Колір: різнокольоровий.
Більше садових жаб можна побачити на сайті adeko.net.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADEKO |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Гіпс |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 470 ₴


