Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скарбничка м'яч стане кращим подарунком на будь-яку святкову подію або захід для людини, яка любить футбол - футбольного вболівальника, футболіста-початківця, спортсмена. Такий сувенір підійде як хлопчикові, так і хлопцю або дорослому чоловікові на іменини, новорічні, різдвяні та інші свята.
Скарбничка у формі футбольного м'яча є символом перемог і успіхів у всіх справах. Сувенір приверне в будинок гроші, благополуччя і удачу.
- Висота виробу: 16 см
- Матеріал виготовлення: скульптурний гіпс
- Кольори: чорно-білий і коричневий
Більше статуеток і скарбничок з гіпсу - на нашому сайті АДЕКО
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADEKO |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Гіпс |
| Колір | Білий |
| Тематика виробу | Спорт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 270 ₴



