Отзывы о компании ADEKO
- Лариса В.
- Валентина С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже дякую за швидкість, ввічливість, розуміння.Рекомендую!!!
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовленя, чекаємо на нові))
- Комментарий продавца
- Наталя К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовленя, чекаємо на нові))
- Комментарий продавца
- Елена Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую! Скарбничка така як на фото. Рекомендую даного продавця!!!
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовленя, чекаємо на нові))
- Комментарий продавца
- Лариса В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовленя, чекаємо на нові))
- Комментарий продавца
- Наталія Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже задоволена ангелочками. Уявляла їх трохи меншими, але і так дуже гарно і стильно виглядають. Посилку отримала укрпоштою за 3 дні. Оперативно. Запаковано з усіх сторін пінопластом, тому без жодних пошкоджень. Цікаво лише, що вартість 171 була вказана. Але то таке. Може мій провтик, що не перепитала. Рекомендую👍
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовленя, чекаємо на нові))
- Комментарий продавца
- Андрей Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовленя, чекаємо на нові))
- Комментарий продавца
- Лариса В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже задоволена, олені дуже гарні .
Дбайливе пакування!
Щиро дякую!- Комментарий продавца
Дякуємо за замовленя, чекаємо на нові))
- Комментарий продавца
- Лена А.
замовила 5 садових скульптур,одна приїхала розбита,на пошті відмовились відправляти назад,зателефонувала на сайт ,сказали щоб зробити мінімальне замовлення ,та покладуть безкоштовно такого самого гнома як розбився,а так товар недорогий,швидко зв'язались та відправили,буду чекати замовлення,відпишусь обовязково
- Инна С.
