Отзывы о компании ADEKO
- Ирина М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Яна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Стелла Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Євгенія Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Світлана Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анастасія Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Велике дякую цьому магазину, замовила вчора янголяток, коли дізналися, що вони для братика- полеглого Героя 🇺🇦співчували і відправили безкоштовно. Вже отримала дуже гарні❤️ще раз велике дякую, виявляється в нас ще є справжні люди
- Олена Г.
- Юлія Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня, по замовленні вам телефонував менеджер з питання погано відгуку. Будь ласка будьте об'єктивні і залиште відгук на компанію перевізника, а саме ТОВ Нова пошта. А не на нас, так як наша компанія Adeko.net.ua понесла збитки із-за неякісної роботи перевізника. Дякую за розуміння
- Комментарий продавца
- Ольга Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дмитро О.
