
Килимок під унітаз і ванну ЕВА чорний ромб
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: туалет EVA черний ромб
420 ₴
Показати оптові ціниКилимок під унітаз у туалет і килимок у ванну кімнату зроблений із якісного вологовідштовхувального матеріалу ЕВА. Килими EVA неймовірно практичні та зручні у використанні, оскільки:
-
ЕВА-матеріал має особливу ячористою структурою у формі ромбів або стільників, — у ці комірки збирається вся волога та пил, а підлога залишається сухою й чистою.
-
EVA килими дуже легко чистяться — досить просто витрусити вміст комірок і сполоснути килими під напором води.
-
ЕВА килимки мають протиковзні властивості, — не ковзають по кахлю в туалеті та ванній кімнаті, тому можна не боятися послизнутися. Також килимки використовують як покриття для внутрішньої поверхні ванни.
Доступні кольори килимів ЕВА: синій, беж, червоний, білий, чорний, сірий, коричневий.
Забарвлення окантовки ЕВА-килимка: будь-яка, на вибір замовника.
50*60см ціна 350
50*70см ціна 480
Можливе пошиття килимків будь-якого необхідного Вам розміру. Ціна на килимок формується залежно від розміру.
Килимки пересилаємо всією Україною.Також на сайті Адеко можна пошити придверні килимки ЕВА для
передпокою, звертатися телефоном +380953107267
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADEKO |
| Тип | Килимок для туалету |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Поліамід |
| Колір | Чорний |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 50 см |
| Товщина | 10 мм |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для туалету |
- Ціна: 420 ₴


